İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü

Dünya Gümrük Günü Bölge Müdürlüğümüz Bağlantılarında Kutlandı

Bağlantı idarelermizin 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlamalarına İlişkin etkinlikleri 


Diyarbakır Gümrük Müdürlüğü, Tasfiye İşletme Müdürlüğü ve Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğünce yapılan etkinlikler

Diyarbakır Valisi Sayın Hüseyin AKSOY 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlamaları Çerçevesinde; Diyarbakır Ticaret İl Müdürü Sayın Ömer Tuncay BAYSÜLEN, Gümrük Müdürü Sayın Hanife BULUT, Tasfiye İşletme Müdürü Sayın Sevgi BİLEN, Gümrük Muh. Kaçak İstihbarat Müdürü V. Sayın Taner ÖZBAŞ ve beraberindeki Gümrük çalışanlarını makamında kabul etmiştir. 
Ziyarette Diyarbakır Gümrük Müdürü Hanife Bulut Dünya Gümrük Örgütü ve Gümrük işlemleri hakkında Sayın Valimize bilgi arz etmiştir.
Diyarbakır Valisi Sayın Hüseyin AKSOY, İlimizde 1961 yılında kurulan Gümrük İdaresinin alt yapısını arttırıp daha iyi hizmet verebilmesi temennisinde bulunarak ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getirdi ve bütün Gümrük Camiasının, kamu kurum ve kuruluşlarının, Diyarbakırlı sanayici iş adamlarının ve ticaret erbabının Dünya Gümrük Günü’nü kutlamıştır.


Mardin Gümrük Müdürlüğünce yapılan erkinlikler

2015 yılı Dünya Gümrük Günü kapsamında Mardin Gümrük Müdürlüğünce tören düzenlenmiş, Atatürk Anıtına çelenk koyulmuş, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız okunmuştur.
Mardin Gümük Müdürü Sayın Hasan Hüseyin DİNSEVER ve beraberindeki gümrük çalışanlarınca Mardin Valiliğine yapılan ziyarette  Sayın Valimiz Mustafa TAŞKESEN’e çiçek takdim edilerek  günün anlam ve önemine ilişkin bilgi verilmiş, Artuklu Kaymakamımız Sayın Dr. Soner KARATAŞOĞLU  ziyaret edilmiştir.


Nusaybin Gümrük Müdürlüğü ile Nusaybin Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğünce yapılan etkinlikler

Nusaybin Gümrük Kapısında tören düzenlenmiş, Atatürk Anıtına çelenk koyulmuş, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız okunmuş olup,  Habur merkezli bulunan bağlı birimlerimiz Habur Gümrük Müdürlüğü, İpekyolu Gümrük Müdürlüğü, Habur Gümrük Muhafaza Kaçakcılık ve İstihbarat Müdürlüğü, Habur Tasfiye İşletme Müdürlüğü Bölge Müdürlüğümüzce organize edilen tören ve kutlamalarda hazır bulunmuşlardır.